Mansur Yavaş’tan duygulandıran 19 Mayıs kutlaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün canlandırıldığı kısa film ile kutladı. Videoda, Atatürk’e hitaben “Senin izinde yürür, senin ışığında aydınlanırız” denildi.

Mansur Yavaş’tan duygulandıran 19 Mayıs kutlaması
A+
A-
19.05.2022
ABONE OL

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, “Atatürk’ün izinde, gösterdiği hedefe, Cumhuriyet gençleriyle. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun” notuyla sosyal medya hesabında bir video yayınladı. ABB basın biriminden Beste Çiçekci, Furkan Mert Yavuz, Ahmet Çavga, Kader Biçer’in hazırladığı videoda Hacivat Çelebi,  Atatürk’ü canlandırdı.

Mansur Yavaş'tan dikkat çeken 19 Mayıs kutlaması!

Mansur Yavaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabında videolu bir kutlama mesajı yayınladı. Yavaş’ın “Atatürk’ün izinde, gösterdiği hedefe, Cumhuriyet gençleriyle. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun” notuyla yayınladığı videoda, oyuncu Hacivat Çelebi Atatürk’ü canlandırdı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin olimpiyat, dünya ve Türkiye şampiyonu sporcuları Taha Akgül, Melis Nazlıcan Talun ve Ilgın Deniz Ayan da rol aldı. Şerife Şenkarslı’nın makyöz olarak görev aldığı, Ekrem Tamer’in seslendirdiği videoda, Atatürk’e hitaben “Senin izinde yürür, senin ışığında aydınlanırız” denildi.

Hacivat Çelebi’nin Atatürk’ü canlandırdığı videoyu Ankara Büyükşehir Belediyesi basın birimi görevlileri Beste Çiçekci, Furkan Mert Yavuz, Ahmet Çavga, Kader Biçer hazırladı.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.